Hivatalos‎ > ‎Intézmények‎ > ‎Gimnázium‎ > ‎

Tanórán kívüli foglalkozások

2019/2020

 Felsős iskolai szakkörök: 

Tanár neve

Szakkör neve és korosztály

Időpont

hely


Tóth Károlyné
Bencsik Róbert

Budai Zsuzsanna

Tráserné Horváth Annamária

Bányai Judit

Tehetségfelismerő szakkör

(3 nyelvű kísérletező szakkör, Természettudományos, Biológia   Informatika)

5-6. évfolyam

szerdánként 15.00-16.30

Eötvös, kémia terem, informatika terem

Bánné Dely Zsófia
német szakkör(8. évfolyam, 1.nyelv, tehetséggondozó)
német szakkör2 (10. évfolyam, 1. nyelv, tehetséggondozó)
csüt. 7. óra 


csüt. 8. óra 

Falcione Sarolta


Grafika 

féléves díja: 5000 Ft

szerda 14.30-16.00Rajz terem
indul szept. 11.-én


Lázár Tamás       


énekkar
Kedd 14.00-15.00 
Karolina Kiskórus (5-6.évf)
Kedd 15.00-16.00 Karolina Vegyeskar
Kedd 16:00-17.00 Karolina Leánykar

Videós terem

Tarczal - Márta Edit

LEGO ROBOT 5.-8. évfolyam

hétfő 14:30- 16:00-

Informatika termek

  Csanádi Anikó

 Kilencedikes matek szakkör hétfőn 3-tól fél 5-ig 
 Varga M. Dominka  fizika szakkör kéthetente csütörtök 15:00-16:00  
 Véha Tímea, kerámia tanár (karolinás szülő)
vehatimea@gmail.com, 30/644-36-02



 Kerámia szakkör CSÜTÖRTÖK 15:00-16:30
1. foglalkozás: szeptember 19.
 Alagsori technika terem
 
Bányai Judit


kémia versenyfelkészítő és kísérletező szakkör Péntek 0. óra
Páratlan héten a 7. évfolyamnak, páros héten a 8. évfolyamnak. 
 
 
Bányai Judit


 Pénzügyi szakkör csak felsősöknek hirdetem meg az idén. Októbertől indul a versenykiírás napjától. Időpontja és helye változó: versenyzőkkel külön egyeztetés alapján 
 Horváth Tibor


 matematika szakkör 5.A-nak szerda 6.óra
7-8.A-nak szerda 7.óra
 



Sportkörök 


Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

Kosárlabda

1-4. évf.  lány

15.00-15.45

Csarnok

Bereczki Lajos -

Foci 5-12. évf.

15.00-15.45

Csarnok


Kosárlabda  1.-4. évf. lány

15.00-15.45

Csarnok

Olasz Csaba

Röplabda

7-12. évf.

15.00-16.30

Csarnok

Bereczki Lajos

Foci

5-12.évf.

15.00-15.45

Csarnok

Blahó Bence

Kosárlabda

3.-4. évf. lány
15.45-17.15

 

5.-8. évf.

17.15-19.00

Csarnok

 

Bereczki Lajos

Foci 1.-2. évf.

15.45-16.30

Csarnok

Blahó Bence

Kosárlabda

3.-4. évf. lány
15.45-17.30

 

9.-12. évf.

17.30-18.00

Csarnok

 

Bereczki Lajos -

Kosárlabda 1.-4. évf.

fiú

16.30-18.00

Csarnok

Bereczki Lajos

Foci

1-2.évf. 

15.45-16.30

Csarnok

Bereczki Lajos-

Kosárlabda  1-4. évf. fiú

16.00-17.30

Nagytornaterem

Bereczki Lajos

Foci 3.-4. évf.

16.30-17.15

Csarnok

 


Néptánc -

5.-12.évf.

15.00-16.30

Nagy tornaterem

Blahó Bence
Kosárlabda lány

3.-4. évfolyam

Nagy tornaterem

Bereczki Lajos

Foci

3-4.évf. 

16.30-17.15

Csarnok

Rusz Alajos

Küzdősport -

 7-12. évf.

Jiu-jitsu

17.30-19.30

Nagytornaterem

Korom Tamás -Röplabda -

7.-12. évf.

17.15-19.00

Csarnok


László Anita

Ritmikus gimnasztika

16.00-17.30

Nagy tornaterem

Bereczki Lajos

Foci lány


17.15-18.00

Csarnok

Gellén Kunos Margit

Asszonytorna

16.15-17.15

Tánc terem

László Anita

Ritmikus gimnasztika

15.45-17.15

Nagy tornaterem

Rusz Alajos

Küzdősport -

Jiu-jitsu

18.00-19.30

Nagy tornaterem


László Anita

Ritmikus gimnasztika

16.00-17.30

Nagy tornaterem

 

Bereczki Lajos
Lányfoci

7-12. évf.

17.45-18.00

Nagy tornaterem

 



 Rusz Alajos

Küzdősport -

Jiu-jitsu

 

17.30-19.30

 


Gyógytestnevelés azoknak, akiknek az orvosi besorolása indokolja, kötelező valamelyiken részt venni.

15.00-15,45

15.45-16.30

16.30-17.15

Tánc terem


Olasz Csaba

Asztalitenisz -

7.-12.évf.

15.00-16.30

Tánc terem


Gyógytestnevelés azoknak, akiknek az orvosi besorolása indokolja, kötelező valamelyiken részt venni.

15.00-15,45

15.45-16.30

16.30-17.15

Tánc terem

 

 


Gimnázium hírei

  • Meghívó ünnepségre Március 13-án iskolai ünnepségünk alkalmából a 8.A  előadja: Kemény András: Dacolva viharral c. darabját (dramaturgja Pétery Veronika) Szereplők:  A gyermek Kossuth ZsuzsannaDobay Kinga  A felnőtt Kossuth Zsuzsanna ...
    Létrehozta: Mária Kisvárdainé Dusa, 2020. márc. 10. 2:28
  • A Zrínyi Ilona Matematikaverseny eredményei A Zrínyi Ilona Matematikaverseny eredményei a következők:5. évfolyam4. Kószó Ferenc  bejutott az országos döntőbe9. Tóth Marcell10. Shiller ViktorCsapatban 2. helyezést értek el.6. évfolyam6 ...
    Létrehozta: Mária Kisvárdainé Dusa, 2020. márc. 9. 6:07
  • Szép Magyar Beszéd verseny Kazinczyról elnevezett Szép Magyar Beszéd verseny Csongrád megyei fordulóján Veres Kata 11.A osztályos tanuló 1. helyezést ért el. Ezzel továbbjutott a győri országos versenyre.  Felkészítő tanára: Szabó Mária
    Létrehozta: Mária Kisvárdainé Dusa, 2020. márc. 8. 8:30
  • Öregdiák-találkozó Kedves egykori patronás, svetitses, karolinás és SZIGNUM-os tanítványaink, jelenlegi és egykori kollégáink! Folytatjuk a tavaly megkezdett hagyományt, hogy a húsvét utáni szombaton Budapesten a Patronában nagy találkozót szervezünk. Aki ...
    Létrehozta: Mária Kisvárdainé Dusa, 2020. márc. 8. 8:26
  • Olasz fordítóverseny eredménye Az Európai Unió által kiírt 2019. évi Juvenes Translatores fordítóversenyen 5 diákunk vett részt és fordított le egy angol/francia/olasz szöveget. Országonként csak egy nyertes diákot választottak ki, de ...
    Létrehozta: Mária Kisvárdainé Dusa, 2020. márc. 8. 8:22
1 - 5 bejegyzés látható (összesen 101 van). További elemek »

Aloldalak (26): Az összes megtekintése